Koos teiste lennundusühingutega on nad muuhulgas võtnud vastu kohustuse täita Euroopa Liidu eesmärk saavutada süsinikuneutraalne lennundus aastaks 2050. Nii oli ka igati loogiline, et ettevõtted lõid oma kontoris jäätmete liigiti sorteerimise võimaluse. 

Märtsikuu lõpust on ettevõtete kontoris sorteerimisjaamad, mis muudavad jäätmete liigiti kogumise lihtsaks ja mugavaks. „Pakkumised võtsime erinevatest kohtadest, kuid TVO müüdavad Sortaideri sorteerimisjaamad tundusid antud hinnaklassis kõige sobilikumad. Ilus disain, looduslikust materjalist, Eestis toodetud,“ loetles ettevõtte keskkonnaspetsialist põhjuseid, miks otsustati just nende jaamade kasuks. 

Varem oli ettevõtete töötajatel võimalus kontoris sorteerida ainult pandipakendeid ja paberit, nüüd lisandusid segapakendi ja biojäätmete liigiti kogumise võimalused.

 „Muidugi on prügi sorteerimine tänu sortjaamadele lihtsamaks muutnud. Sorteritel on hea värvilahendus ja juhendmaterjalid,“ ütles ettevõtte esindaja ja lisas, et elevust ja entusiasmi tõi ka TVO õpetlik loeng prügi sorteerimisest.  

„Meil oli mitmeid inimesi, kes juba ammu tahtsid sorteerida. Nemad on nüüd väga rahul. Loomulikult leidub igas kontoris ka inimesi, kelle jaoks on selline muutus esmapilgul ehk keeruline. Siiski on näha, et need, kes esialgu olid skeptilised, on nüüd sorteerimise hästi omaks võtnud. Eks mõned muutused võtavad rohkem aega, et harjuda,“ rääkis keskkonnaspetsialist, kelle sõnul aitavad pilkupüüdvad, lihtsate juhendite ja selge märgistusega sorteerimisjaamad harjumuste muutmisele edukalt kaasa.  

Tutvu meie e-poes erinevate sorteerimislahendustega ja pane tellimus teele.  

Sorteerimine on #lihtne!