Tuvastasime probleemi ja asusime seda lahendama. Teadsime, et kodumaine ettevõte Sortaider OÜ tegeleb erinevate vineerist toodete disaini ja tootmisega. Uurisime, kas nad saaksid meile sobiva lahenduse välja töötada. Tagasiside oli oodatust parem, sest neil oli pakkuda juba valmislahendus ja koostöö sai alata. Tänaseks on meie koostöö kestnud juba üle kahe aasta ja nii jõuavadki kodumaise disainiga Eestis toodetud sorteerimisjaamad klientideni.

„Suurepärase koostöö põhialuseks on mõlemapoolne professionaalne tegutsemine. Sortaider disainib ja toodab kvaliteetseid kasevineerist sorteerimislahendusi. TVO propageerib ringmajandust ja rohelist mõttelaadi, pakub kliendisõbralikke ja vajaduspõhiseid lahendusi, korraldab pakendite kokku kogumist ja taaskasutusse suunamist. Igaühel oma pill nagu öeldakse…

Teine oluline põhjus on kuulamine. Me kuulame klienti ja üksteist. Koostöö on pidev protsess, milles on kindel roll ka klientide tagasisidel. Teeme kõik selleks, et  prügi sorteerimine oleks mugav ja kliendisõbralik. Meie arvame, et mida mugavamaks ja kasutajasõbralikumaks prügisorteerimine teha, seda parema meelega ka sorteeritakse.“ rääkis Sortaider OÜ turundusjuht Katrin Laansalu.

Märk heast koostööst on seegi, et just praegu on arendamisel uudistoode – eratarbijale mõeldud mugav sorteerimislahendus. Nagu ettevõtete sortjaama puhul, on seegi Sortaiderile iseloomuliku disainiga - pilkuköitev ja mõnusalt kodutarbija sõbralik.

Mine e-poodi ja tutvu sortimisjaamadega.

Ülemisel fotol: Sortaideri meeskond, keskmisel fotol: TVO meeskond, alumisel fotol: sorteerimislahendused.